23.2.2018

Veľa ľudí chce garáž, ale má málo miesta. Zistí napríklad, že na mieste, kde o inštalácii hotové garáže uvažujú, by sa betónový kváder ani nevošiel. Čo teraz? Netreba nariekať, ešte sú tu prístrešky.

14.2.2018

Prístrešky môžu mať veľmi rôznu podobu. Záleží vždy na vás, čo si vyberiete. Môžete vyberať od malej vchodové striešky, zakrývajúci len vstupné dvere, až po veľké prístrešky na auto.

přístřešek na auto

25.1.2018

Potreba modernej architektúry stále stúpa. Platí to nielen o v súčasnosti stavaných domoch, ale aj o prístreškoch. Tentoraz si preto vysvetlíme, aké sa ponúkajú prístrešky na auto vzhľadom k súčasným stavebným a architektonickým trendom.

8.2.2018

V súčasnosti prežívajú drevené stavby svoj boom. Veľa ľudí si v rámci návratu k prírode vyhotovuje drevenej objekty. Ovšem ak si ako stavebný materiál vyberiete drevo, strašiakom býva vlhkosť. Ako s ňou bojovať?

přístřešek

29.12.2017

Nejaká forma prístrešku sa hodí väčšine ľudí. V hre je potom obvykle rozhodnutie, aký by to mal byť prístrešok. Každý si totiž pod týmto pojmom predstavuje niečo iné. Záleží totiž vždy na jeho potrebách a preferenciách. Ide o praktické využitie, ale aj konkrétny štýl, ktorý by mal ladiť k vášmu domu a jeho okolia.