29.12.2017

Nejaká forma prístrešku sa hodí väčšine ľudí. V hre je potom obvykle rozhodnutie, aký by to mal byť prístrešok. Každý si totiž pod týmto pojmom predstavuje niečo iné. Záleží totiž vždy na jeho potrebách a preferenciách. Ide o praktické využitie, ale aj konkrétny štýl, ktorý by mal ladiť k vášmu domu a jeho okolia.

Oceľ predstavuje minimalizmuskd1


Kto hľadá modernu a zároveň funkčnosť, potom pre neho najoptimálnejším riešením budú najskôr moderné oceľové prístrešky. Jedná sa o konštrukčne veľmi jednoduché, ale pritom plne funkčné objekty s plochou strechou. Tieto ploché prístrešky dokonale reprezentujú trend minimalizmu. Sú plne účelové a vykazujú mimoriadne dlhú životnosť, čo je ich obrovské plus. Zároveň sa dajú vybaviť aj bočnicami, čo znamená ešte väčšiu ochranu - to uvítate napríklad v prípade, že bude prístrešok slúžiť ako parking pre vaše vozidlo.

Môžete mať stavbu na mieru


Existujú ale aj iné druhy prístreškov. Aj drevený prístrešok sa dá využiť ako efektívna parkovisko pre auto. Vyzerá to veľmi efektne, rustikálne. Stĺpiky nemusí byť rovné, pokojne môžu byť do oblúka a dojem je veľmi príjemný. Nie je navyše problém tieto prístrešky prispôsobiť na mieru konkrétnym požiadavkám. Aj u drevených prístreškov sa potom dá využiť polykarbonátové zastrešenie. Zaistíte tak jednom kroku nielen efektívne zastrešenie Carport, ale zároveň aj jeho presvetlenie.

Hliník ponúka výhodnú cenu


Konečne špecifickou kategóriou sú lacné prístrešky. Obvykle ide o hliníkové prístrešky. Využívajú ľahké, ale pritom veľmi praktické konštrukcie, ktorá sa dá veľmi jednoducho inštalovať. Zaujímavý a praktický dizajn je tu samozrejmosťou, ale to pochopiteľne ani zďaleka nie je všetko. Predovšetkým ide o to, že tu získate prístrešok za skutočne veľmi výhodnú cenu. Kým za murovanú garáž pokojne vydáte aj 200 tisíc korún, za hliníkový prístrešok jenom 40 tisíc korún, vyjde vás to teda na pätinu ceny.