3.10.2017

Rad ľudí rieši neustále problém s nedostatkom parkovacieho miesta. Namiesto jedného vozidla máte v rodine dva alebo tri a zrazu je garáž malá? Riešenie sa ponúka v podobe elegantného, ​​lacného a ľahkého prístrešku na auto.

Elegantný prístrešok pre autogrimm

Kovové a drevené prístrešky na auto sa teší v posledných rokoch nebývalému záujmu. Vyrába sa ako prefabrikované stavebnice, ktoré sú nenáročné na montáž. Rozmery a tvary možné upraviť presne na želanie zákazníka, čo je výhodou v prípade, keď nemáte pre umiestnenie prístrešku dostatok priestoru na pozemku

Kovové prístrešky

Kovové prístrešky na auto sa vyrába zo zinkovaných oceľových či hliníkových profilov. Zákazník potom má na výber z niekoľkých farieb. Stálicou je čierne, biele a šedé prevedenie, ktoré je najžiadanejšou. Konštrukcia je veľmi jednoduchá, jedná sa o sadu stĺpikov, ktoré nesú strechu.

Strecha prístrešku

Prístrešok na auto musí mať tiež strechu, ktorá kryje vozidlo pred vplyvmi počasia i UV žiarením. Ako strešná krytina sa potom používa profilovaný plech a polykarbonát. Prístrešok môže stáť samostatne, prípadne je pripojený k stene domu, kde môže slúžiť zároveň ako pergola.

Výhody prístrešku

Nespornou výhodou je rýchlosť, s akou je možné prístrešok na auto postaviť. Montáž trvá jeden deň, zvládnete ho zostaviť v dvoch ľuďoch. Hliníkové prístrešky nevyžadujú žiadnu zložitú údržbu. V porovnaní s murovanou garážou je tu veľmi nízka obstarávacia cena. Vybrať si môžete aj ľubovoľný vzhľad, ktorý bude v súlade s domom a jeho okolím. Prístrešky pre auto sú skrátka elegantné a lacné.