12.9.2017

Keď sa rozhodnete, že pre vaše vozidlo vystačíte s prístreškom a nepotrebujete garáž, nič ešte zďaleka nekončí. Musíte totiž ešte zvážiť, pre aký prístrešok sa vlastne rozhodnúť, čo nie je úplne ľahké. Máte na výber možnosti. Je na vás, aby ste si vybrali.

Jednoducho prepláchnite všetko hadicougaraz carport siebau

Z obrovských možností, ktoré trh s prístreškami na autá ponúka, si môžete vyberať predovšetkým z rôznych materiálov. Napríklad sú tu hliníkové, oceľové a drevené prístrešky. Záleží na vás, čo si vyberiete. Eloxovaný hliník v kombinácii s polykarbonátovou strechou ponúka vysoký komfort za minimálnu cenu. Každý z hliníkových prístreškov má svoj typický vzhľad. Spoločným menovateľom je dlhá životnosť a veľmi jednoduchá údržba. Umýva sa úplne jednoducho, stačí na to obyčajná záhradnej hadice, ktorú objekt spláchnete.

Drevo sa nekrúti

Veľmi odolná sú ale aj garážové státie drevená. Naviac vám budú dokonale ladiť s pergolou na záhrade alebo napríklad dreveným balkónom. V tomto prípade ide o kombináciu vrstveného dreva a polykarbonátu. Veľkou výhodou je skutočnosť, že je drevo ošetrené impregnačným náterom. Vďaka tomu tento prístrešok bez väčších problémov zvláda aj vlhkosť. Drevo sa nekrúti, nepraská, jeho tvar zostáva aj po mnoho rokov stabilné. Veľmi dobre odoláva aj proti ohňu a pokojne vydrží aj desiatky rokov.

Konštrukcia je vysoko odolná korózii


Ďalšou veľmi stabilnou kapitolou sú oceľové prístrešky pre autá. Majú napríklad výškovo nastaviteľné podpery, takže nie je problém umiestniť ich na nerovnom teréne. Obídete sa v tomto prípade bez stavebného povolenia. Pokojne môžete mať jednomiestne, dvojmiestne alebo aj radové garážové státie. Oceľová konštrukcia je špeciálne pozinkovaná, čo zvyšuje odolnosť proti korózii päť až šesťkrát v porovnaní s konvenčným galvanizovaním.