25.7.2017
 
Dnes už nemusíte s obavami sledovať predpovede počasia, než si usporiadate záhradné párty. Stačí vám zaobstarať si party stan.
 
 

Pre každú party

Opekanie párkov, záhradné párty, grilovanie či narodeninová oslava sa nezaobídu bez posedenie. Nemusíte sa báť ani počasie, ak si zaobstaráte prenosný party stan alebo altánok s kovovou konštrukciou.
 
 

Moderné riešenie

 

Záhradný party stan predstavuje moderný, lacné a rýchle riešenie, ako zastrešiť každú oslavu. Podľa veľkosti poslúži nielen ako posedenie pre hostí, ale aj ako príručný sklad, zastrešenie pódia či posedenie pre väčšie množstvo hostí. Môžete ho obohatiť o rôzne doplnky.
 
 

Výhody party stanu

Párty stan má celý rad vítaných výhod. Je oveľa lacnejším riešením oproti záhradnému domčeku či pergole. Neprekáža, keď ho nepotrebujete, jednoducho ho rozložíte a upracete. Výhodou je rýchla montáž a demontáž, veľmi jednoduchá inštalácia je dôležitá. Vďaka vybaveniu a výzdobe z neho vytvoríte razom útulné miesto pre rodinnú oslavu. Altánok môže stať v záhrade po celú sezónu, poslúži napríklad ako zastrešenie záhradného bazéna. Vyberajte svetlé farby, nie príliš krikľavé, aby nenarušovali vzhľad záhrady.
 
 

Pre každú oslavu

Ak chcete usporiadať na záhrade oslavu, nie je potreba stavať drahú pergolu. Priestor zakryjete a ochránite pred slniečkom či vetrom a dažďom pomocou skladacieho plachtového altánku. Možno si vybrať z mnohých typov, veľkostí i modelov. Pre veľké oslavy môžete kúpiť stany o rozmere 12 metrov a viac. Klasikou sú party stany o veľkosť 3x3 m, ktoré pojmú niekoľko stoličiek a stolík.