13.6.2017
 
Skladovať drevo môžete nielen voľne v záhrade či pod strieškou domu. Efektným riešením je kvalitný moderný dřevník.
 
 

Kvalitné drevníky

 
Drevo na kúrenie by malo byť uskladnené v miestach, kde je sucho, je chránené pred dažďom a zároveň tu cirkuluje vzduch. Vyberte si preto 100% kvalitný dreváreň, ktorý je bezúdržbový a dobre vyzerá. Drevník je nenahraditeľný pomocník pre všetkých, ktorí potrebujú uskladniť menšie či väčšie množstvo dreva na kúrenie.
 
 

Prečo si zaobstarať kôlňu?

 
Najväčšou prednosťou drevárne Tegmen je jeho neobmedzená životnosť. V prevedení konštrukcie z ocele získate výhodu, že dřevník nemusíte vôbec natierať. Prispôsobíte ho vzhľadom svojmu okoliu. Navyše sa jedná o veľmi elegantné riešenie. Môžete ho mať ako u modernej novostavby, tak pri chate.
 
 

Drevník je úsporný

 
Prístrešok na drevo je veľmi úsporné riešenie. Uskladnené drevo má až o 30% vyššiu výhrevnosť, navyše u skladovaného dreva prebieha dokonalé vysúšanie zo všetkých strán. Do drevárne môžete uskladniť drevené triesky aj väčšie polená. Pekné riešenie uskladnenie dreva môžete bez obáv hrdo ukazovať aj návštevám. Drevo je uložené na podlahe, aby nebolo v kontakte so zemou, čím je zabránené jeho navlhnutia či hnilobe.
 
 

Premyslené riešenie

Ďalšou prednosťou drevárne je premyslené plnenie aj zbieranie dreva. Palivové drevo je v drevárne uložené bezpečne, môžete si drevo podľa potrieb roztriediť. Kovovú konštrukciu drevárne ľahko zložíte svojpomocne. Oceľový drevník má dlhú životnosť a je prakticky nezničiteľný. Drevo môžete skladovať veľmi lacno a účelne. Ak chcete menšie variant, môžete si zaobstarať efektívne stojan na drevo, ktorý umiestnite pod pergolu alebo ku krbu či ku vchodovým dverám.