19.5.2017
 
Montované domy série Lounge majú kompletnú výbavu. Zahŕňajú spálňa, obytný izba s kuchynským kútom a samozrejme tiež kúpeľne s kompletným vybavením. Ponúkajú tak plnohodnotný komfort pre rodinné bývanie, ktorý úplne zodpovedá všetkým známym štandardom.
 
 

Obytný multifunkčný priestor

 
Spálňa sa u montovaných domov Lounge pohybujú v rôznych rozmerových kategóriách od asi 11 m2 do cca takmer 17 m2.
 
Úplne teda zodpovedajú požiadavkám na príjemné a dostatočne komfortné bývanie. Dominantou montovaných domov sú ale vždy obytné izby s kuchynským kútom, ktoré môžu dosahovať rozmerov až takmer 36 m2 u najväčšieho modelu Lounge 75.
 
Tie tvoria väčšinou multifunkčný priestor, ktorý zahŕňa kuchyňu, teda kuchynskú linku a jej najbližšie okolie, ďalej kuchynský stôl a stoličky, teda jedáleň a samozrejme ďalšie kút je venovaný posedenie v sedačke pri televízii.
 
Slúži teda ako miesto stretávania pre celú rodinu. Spálňa potom vytvárajú súkromný priestor.
 
 

Doprajte si pokojne aj vaňu

Nesmieme ale zabudnúť ani na kúpeľne. Miestnosť pre očistu tela samozrejme nesmie v montovanom dome chýbať. Štandardné vybavenie kúpeľne tvorí sprchovací kút, umývadlo, záchodová misa, sprchová a umývadlová batéria.
 
Avšak z tejto koncepcie sa vymyká model domu Lounge 62, kde je kúpeľňa s rozmermi niečo cez 5 m2 a zahŕňa aj vaňu.
 
Tu je teda ponúkaný komfort kúpania. Ak si ale necháte zhotoviť dom na kľúč, môžete si rôzne veci upraviť, vrátane toho, že zameníte sprchovací kút za vaňu, ak vám to priestorové možnosti dovolia. Vrcholom je v oblasti hygieny montovaný dom Lounge 75, ktorý má dve kúpeľne. Jednu menšia o rozmeroch niečo málo cez 3 m2 a druhú väčšiu o takmer 9,5 m2. Ponúka sa teda, že ak bude dom využívaný dvoch generačne mladými a starými, potom jedna kúpeľňa pripadne mladým, druhá starým.