12.5.2017
 
Milujete leňošenie v horúcich letných dňoch? Viete, ako si pekné počasie užiť? Ideálnym miestom sú záhradné domčeky a altánky. Ponúknu ochranu pred dažďom aj snehom a poskytnú priestor pre grilovanie a rodinné oslavy.
 
 
 

Drevený altánok má štýl

Investícia do dreveného altánku sa vám skutočne oplatí. Drevený altánok možno zmontovať svojpomocne, stabilná konštrukcia sa potom postará o pevnosť a kvalitu. Moderné altány majú kvalitné strešnú krytinu, dlhú záruku. K štýlovému altánku vyberte štýlový nábytok a nezabudnite aj na vhodnú podlahu.
 
 

Záhradný domček?

Jedným z variantov, ako sa ukryť pred slniečkom či dažďom, je záhradný domček. Tieto záhradné domčeky poslúži nielen na posedenie, či miesto pre hranie detí, ale aj ako miesto pre prespanie členov rodiny či hostí. Menšie i väčšie domček priestor záhrady skrášli.
 
 

Vybudujte si altánok na záhrade

Bez kvalitného altánku z dreva sa žiadna záhrada nezaobíde. Väčšina produktov sa vyrába ako stavebnica, ktorú zvládnete zmontovať za pár hodín bez zložitého náradia. V čase, keď altánok nevyužívate, môže poslúžiť ako úkryt pre záhradný nábytok alebo gril.
 
 

Mnoho veľkostí a tvarov

Výhodou záhradných altánov je skutočne široký výber. Vybrať si môžete z mnohých veľkostí i tvarov. Čo sa týka materiálov, môžete si vybrať do tradičnej záhrady drevo, k modernej novostavbe hliník. Altánok pomôže zastrešiť terasu pri bazéne, vytvoríte si letnú pracovňu alebo miesto, kde si doprajete pravidelný popoludňajší šálka čaju s priateľmi. Vždy voľte kvalitný materiál, ktorý vydrží po dlhé roky.