sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 0850 150 151 | 905 934 579

Hliníkové prístrešky - maximálna kvalita

kc double

8 modelových sérií a mnoho rôznych prevedení, napriek tomu je každý hliníkový dizajnový prístrešok One Trade ® originál a má svoj ​​nezameniteľný vzhľad i vlastnosti. Prémiová kvalita a široké možnosti prispôsobenia, sú však tým, čo majú vždy spoločné.

Nemusíte sa zdržovať údržbou

Strešný polykarbonát aj eloxovaný hliník sú materiály s takmer neobmedzenou životnosťou a ľahkou údržbou, ktorú za vás obstará občasný dážď, ktorý zabezpečí, aby bol prístrešok zase ako nový, krásne čistý. Alebo stačí raz za čas opláchnuť prístrešok vodou zo záhradnej hadice - záležitosť iba pár sekúnd či minút.

Bezpečie pre auto, pohodlie pre vás

Hrdza, plesne ani machy nemajú žiadnu šancu. Dlhotrvajúci krásny vzhľad je zaručený. Polykarbonátové zastrešenie je navyše vybavené efektívnym UV filtrom s takmer 100% a UVA a 75% UVB ochranou. Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Takže nielen, že ochráni váš automobil pred prehrievaním interiéru, takže sa v ňom budete cítiť vždy komfortne a presvetlí celú plochu prístrešku. Hliníkové prístrešky majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolajú vetru rýchlosti víchrice alebo orkánu.

Pozrite sa čo všetko vydrží hliníkové prístrešky

Pútavý dizajn a prispôsobiteľnosť

Sortiment obsahuje 8 odelových sérií hliníkových prístreškov, ktoré zahŕňajú ako jednoducho, tak i extravagantne pojaté prístrešky s jedným, dvoma ale aj tromi parkovacími miestami. Vrátane modelu Mini - určeného pre parkovania motorky. Hliníkové prístrešky je ďalej možné usporiadať do niekoľkých zostáv o rôznom rozsahu.Farbu hliníka i polykarbonátu si vyberiete sami. To isté platí pre praktické voliteľné príslušenstvo, ako sú bočné stenové panely pre ochranu voči vetru, mobilné podporné stĺpiky alebo špeciálne hrablo na sneh.To isté platí u farieb hliníka, kde je na výber z desiatok odtieňov palety RAL a niekoľkých farieb polykarbonátu. Pri modeli MLC si navyše môžete vybrať aj ľubovoľný dekor strešného rámu.Jednotlivé modely možno navyše ľahko rozšíriť o doplnkové príslušenstvo, ako je bočný panel proti vetru alebo podporné stĺpiky a podobne. Výhodou je neobmedzená rozšíriteľnosť pomocou spojenia dvoch a viac prístreškov do rôzne veľkých a usporiadaných zostáv.

Multifunkčné využitie

Hliníkové prístrešky One Trade sú síce primárne navrhnuté pre zabezpečenie krytého parkovania automobilu a jeho ochranu pred nepriazňou počasia, ale s obľubou slúži aj ako pergoly u RD, chalúp alebo na zastrešenie predzáhradiek reštaurácií. Prípadný voľný priestor sa dá samozrejme využiť aj pre úschovu materiálu, záhradného nábytku a techniky...

cenník

 

prehliadky 

 

video

}

 

montáž

Dodávku prístreškov zabezpečujeme vrátane kompletnej montáže na kľúč. Zákazník zabezpečuje iba výkopové práce podľa priloženého plániku u objednávky.

Tu sú ukážky plánov výkopov nejprodávějších typov prístreškov.

Typ přístřešku   Rozměry  
One Trade KCR
One Trade KCR - M-joint 6,0 x 5,8
One Trade KCR  2,7 x 5,1
One Trade KCR 3,0 x 5,8
One Trade KCRW5154 5,4 x 5,1 
One Trade KRB 3,0 x 5,6
One Trade MLC
One Trade MLC

3,0 x 5,8

RSC
CFS
KSS
KCR / KDR

Návod na montáž pre japonské hliníkové prístrešky One Trade®

 

 

 montaz

montaz2

montaz3

montaz4

montaz5

zákazníci

doprava

 

ako objednať 

Objednať cez tento formulár:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

Vyhľadávanie

Video

 

 

E-shop | Pergoly | Prístrešky | Garáže | Altánky | Domčeky | Striešky | Hliníkové pergoly | Zimní zahrady | Hotove pergoly | Hotove pristrešky | Plechové garaže | Mobilní domy


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l