Moderné prístrešky nemeckého výrobcu Siebau GmbH 

psteek na auto 37

Moderné prístrešky na auto dodávame v niekoľkých modelových prevedeniach, každý je iný a originálny. Jedno majú predsa spoločné - prémiovú kvalitu, ktorá je zárukou dlhej životnosti a 100% ochranu vozidla pred rozmarmi počasia. Ak chcete pre svoje i seba to najlepšie, sú tieto štýlové prístrešky jasnou voľbou.

Zaistí bezpečie vozidla a vás zbaví starostí...

Ocelové prístrešky zaujmú pútavým a do detailu premysleným dizajnom. Ktorý sa výborne dopĺňa s prémiovou kvalitou a odolnosťou, pre ktorú si ich obľúbila veľká časť našich zákazníkov a ich popularita stále nezadržateľne rastie. Ochráni vozidlo pred nepriazňou počasia - od vetra, mierneho dáždiku až po prívalové dažde, krupobitiu... Už žiadna korózia spôsobená parkovaním v navlhnuté garáži, žiadny vyblednutý lak po dlhom parkovaní vozidla bez zastrešenia, na priamom slnku. Predĺži životnosť a udrží dlhotrvajúci krásny vzhľad auta. Príťažlivý vzhľad po mnoho rokov si hravo udrží aj samotný prístrešok na auto, pretože oceľ zinkovaná špeciálnou metódou Galvalume s prímesou hliníka je niekoľkonásobne odolnejšie voči korózii, ako keby bola ošetrená len bežný žiarovým zinkovaním. S tým priamo súvisí niekoľko desaťročí dlhá životnosť a takmer žiadne nároky na údržbu. Ušetríte tak aj veľa svojho času a energie, pritom budete mať istotu, že je o váš automobil dobre postarané.

prístrešky na auto na HobbyTec.cz

Úplná individualita a široké možnosti

Oceľové prístrešky pre auto majú nepreberné možnosti využitia a prispôsobenia na mieru. Bez problému nahradia aj chýbajúcu záhradnú pergolu. Okrem jednoduchých Carportov s jedným parkovacím miestom, sú v sortimente aj dvojmiestne a veľkopriestorové prístrešky. Dajú sa ľahko usporiadať do zostáv tak, aby tvorili radové prístrešky. Na výber je tiež z rôznych rozmerov.