24.10.2017

Chcete vytvoriť prístrešok pre svoje vozidlo? Potom môžete skúsiť siahnuť po drevenom prístrešku. Ide o optimálne riešenie problému, ktoré sa hodia najmä vtedy, ak máte drevený dom. Taký prístrešok s ním bude dokonale ladiť. Nie je najmenší problém ani v prípade, že sa chystáte prístrešok stavať až dodatočne, až vo chvíli, keď už dom stojí.

Smrek vyhovie všetkým požiadavkám1designcarport 000

Aj za opísaných okolností samozrejme môžete vybudovať prístrešok na auto, ktorý dokonale splní vaše nároky a navyše bude aj dobre vyzerať. Žiadate Ak drevený prístrešok, zvyčajne sa v našich zemepisných šírkach používa na jeho konštrukcii kvalitné smrekové drevo bez kazov. Aj keď smrek patrí medzi mäkšie druhy dreva, bez problémov odolá aj veľmi nepriaznivému počasiu. Samozrejme záleží na tom, aby jeho konštrukcia bola kvalitná a dobre ukotvené, to je úplný základ.

Nechajte si vytvoriť riešenie na mieru

Ak máte istotu, že bude použité na prístrešky na auto kvalitné drevo, ktoré je dostatočne vyschnuté, aby sa nekrútilo, nemenilo rozmery vplyvom výkyvov počasia a vzdušnej vlhkosti, môžete premýšľať o dizajne. Možností je celá rada, rozhodne by ste ale mali vychádzať z toho, ako vyzerá váš dom. To je obzvlášť dôležité, aby prístrešok na neho štýlovo nadväzoval a nevypadol z celkovej kompozície domu a jeho okolia. Pokojne stojí za to nechať si urobiť prístrešok na mieru s rôznymi prvkami a využiť napríklad niektoré ozdobné motívy z vášho domu.

Vizualizácia v 3D pomôže

Aj drevené prístrešky je možné bez problémov vizualizovať v 3D ešte predtým, než vôbec začnete stavať. Potom si môžete všetko premietnuť v trojrozmernom modeli a posúdiť, ako presne bude prístrešok vyzerať priamo zasadený do terénu. Pokojne si skúste zapasovať do vašej záhrady viacerých rôznych typov prístreškov - všetko samozrejme virtuálne a budete môcť posúdiť, čo bude pre vás najlepšie, najkrajšie.