14.9.2017

Parkovanie pre auto si vždy nežiada garáž. Veľakrát sa celkom dobre uspokojíte s prístreškom, ktorý sa veľakrát nazýva ako carport. Chráni vaše auto veľmi dobre a nemusíte sa starať o počasie. Pobyt vonku vášmu plechovému miláčikovi rozhodne neuškodí, práve naopak.

Hľadajte nesmrteľný materiáldreveny pristresek ostatani 3

Aké prístrešky na auto budú pre vás najvhodnejší? Nastavte si svoje priority. Medzi ne bude bezpochyby patriť dlhá životnosť a maximálnu odolnosť. Celkom určite nechcete po pár rokoch prístrešok znovu meniť. Preto uvítate taký, ktorý vydrží aj desiatky rokov. Hľadajte materiál, ktorý s trochou nadsázky a preháňania je takmer nesmrteľný. Áno, aj taký sa nájde.

Takmer nezničiteľný úkryt

Je to jednoduché, oceľový prístrešok pre auto je optimálnou voľbou. Je prakticky nezničiteľný. Ide o konštrukciu vyrobenú z pozinkovanej ocele. Strešná časť je dokonale ošetrená, takže má maximálnu výdržnost. Parkovacie miesto je vybavené plochou strechou. Nie je problém umiestniť väčší počet státie vedľa seba, alebo tiež za seba. Tým sa dá získať aj veľká plocha.

Komfort sa blíži garáži

Ak chcete chrániť zadnú časť alebo boky prístrešku, aj to je možné. Zvyšuje možnosti ochrany vozidla. Prístrešky na autá parkovacie státie v takom prípade ponúka komfort, ktorý sa veľmi blíži tomu, ktoré poskytuje bežná garáž. Navyše bonusom je skutočnosť, že vaše vozidlo netrpia výkyvy teplôt, ktoré by sa mohli negatívne podpisovať koróziou karosérie.

Dokonalé zladenie

Ak potrebujete, nie je problém objednať si aj prístrešky pre dve autá. Moderné oceľové riešenie s plochou strechou dokonale zapadne k novej vile alebo iným budovám v súčasnom duchu. Môžete si zvoliť aj rôzne farebné prevedenia, napríklad v antracitovej, hnedej alebo bielej farbe. Pomocou farby tak prístrešok dokonale zladíte s budovou v jeden estetický celok.