8.9.2017
Nechcete a nemusíte stavať garáž, potrebujete iba carport. Takéto rozhodnutie je určite chvályhodné. Autosalóny už dávno neboli kecy, ale plnohodnotná garáž. Každý má právo rozhodnúť, aký parkovací priestor dosiahne za svoje auto. Záleží iba na ňom.

Kov a drevo sú elegantné
Je úplne jednoznačné, že prístrešky na autá parkovacie státie majú napríklad oproti bežným garážam celý rad výhod počnúc treba nižšími nákladmi na celú stavbu i nutnú údržbu. Veľkú popularitu ponúkajú kovové haly, ktoré vyzerajú veľmi elegantne a dokonale dopĺňajú moderne vyzerajúcu vilu. Nie menej populárne sú drevené prístrešky, vhodné pre celodrevené objekty alebo tie, ktoré dopĺňajú rôzne drevené prvky. Vyvolávajú prírodu, konštrukcia je príjemná na dotyk.dreveny pristresek ostatani 2

Rozmery príliš veľké alebo príliš malé
Nájdete tu obrovské množstvo carportov rôznych veľkostí a tvarov. Ponuka je naozaj široká. Napriek tomu sa nemusíte rozhodnúť. Často sa stáva, že musíte umiestniť autosedačku do nie príliš štandardnej miestnosti. Zrazu zistíte, že niektoré rozmery sú príliš veľké, iné sú príliš malé. Čokoľvek si myslíte, zaujímate vás, čo môžete urobiť, nemôžete dostať útočisko na vašu krajinu. Čo robiť v tejto chvíli?

Atypické tvary a prvky nie sú problém
Bolo by samozrejme hlúpe, keby odstúpil. Obzvlášť v okamihu, keď poznáš, že sa auto dostane do krajiny. Je ľahké sa tam dostať, len parkovacie miesto je trochu atypické a musíte ušetriť miesto. Nie je problém. Viete, že garáže môžu byť prispôsobené tak, aby vyhovovali požiadavkám a rozmerom zákazníka. Výroba na mieru zohľadní rôzne atypické tvary, prvky a rozmery a vy máte razom po starostiach. Zaparkujete auto na vašej krajine.