Ak zaparkujete auto, často nepotrebujete garáž. Napríklad máte väčšiu flotilu a zatiaľ čo zriedkakedy ísť s niektorými autami, jazdíte takmer neustále s ostatnými. Potom nie je dobré jazdiť a vyjsť z garáže. Alebo možno v chate alebo chalupe, kde parkujete len cez víkend. V takýchto prípadoch stačia dokončené haly.

 

Kontradiktórne požiadavky? Nie!4639 00650588965e30aee3deaac229e88196


Kvalita, trvanlivosť, dlhá životnosť a luxusný dizajn. Všetko za nízku cenu. Myslíte si, že tieto požiadavky sú protichodné? Na jednej strane požadujete najvyššiu kvalitu, schopnosť dlhodobo odolávať extrémnemu počasiu. Okrem toho chcete, aby bolo všetko úplne vymazané. Takýto carport musí byť drahý, hovoríš. Ale skutočnosť je iná. Aj vysokokvalitné prístrešky je možné zakúpiť za rozumnú cenu.

Tip: Oceľové garáže

Výstavba trvá desaťročia
Hliník a pozinkovaná oceľ sú materiály, ktoré majú vynikajúce vlastnosti pre použitie na rôznych vonkajších rámových konštrukciách a samozrejme neexistujú žiadne dokončené prístrešky. Používajú sa v nosnej konštrukcii a môžu trvať niekoľko desaťročí bez ťažkostí. Ich plus je skutočnosť, že nie sú veľmi ťažké. Celá konštrukcia je ľahko ovládateľná dvoma priemernými kvalifikovanými lekármi.

Perfektná ochrana proti UV žiareniu
Hoci je to len veľmi jednoduchý dizajn, vyzerá to veľmi dobre z hľadiska dizajnu a poskytuje vynikajúcu ochranu. Zvyčajne obsahuje polykarbonátovú strechu, v súčasnosti veľmi dobre hodnotený materiál. Polykarbonát je hrdý, napríklad poskytuje veľmi dobrú ochranu pred UV žiarením. Autá netrpia v horúcich letných dňoch. Nemusíte hovoriť o tom, že strecha je chránená pred snehom, dažďom alebo krupobitím.