16.8.2017
 
Chýba vám vo vašej krásnej záhrade plnej kvetov miesto niečo? Treba ich to práve záhradný altánok, ktorý poskytne príjemný tieň a môže poslúžiť napríklad ako letné pracovňa.
 
 
 

Moderné sú plachtové altány

 
Hoci je základným materiálom pre stavbu altánku drevo, nie každý po ňom v záhrade túžia. Moderné sú plachtové altány. Výhodou placht altánku je predovšetkým rýchla montáž a tiež mobilita. Plachtový altánok môžete podľa potreby v záhrade ľubovoľne presunúť.
 
 

Lacné riešenie

 
Plachtový altánok umožní zastrešiť posedenie pre hostí či vašou súkromnou pracovňu v prírode. Vodeodolná plachta môže mať krásny vzhľad. Nemusíte sa obávať, že bude plachta hyzdiť okolí domu. Naopak je možné si vybrať zo stoviek vzorov a farieb.
 
 

Nielen k domu

 
Plachtové záhradné altány nemusíte využívať len pri dome. Plachtový altánok bude skvelým riešením pre predajné akcie, pre prezentáciu na výstavách a veľtrhoch. Altánok poslúži tiež na rôznych akciách ako krytý príručný sklad, apod. Primárne sa však využíva na posedenie s priateľmi.
 
 

Doprajte si miesto pre relax

 
Záhradný altánok s plachtou má veľmi jednoduchú hliníkovú konštrukciu. Pomôže vám ho postaviť odborná firma alebo to zvládnete svojpomocne. Vybrať si môžete z celej rady veľkostí, obľúbené sú veľké altány či skôr stany s rozmerom 6,8 alebo 12 m, ktoré pojmú skutočne veľa ľudí. Plachtový altánok môžete v sezónu umiestniť tiež na terase bazéna, kde ochránite seba, svojich blízkych aj nápoje pred priamym slniečkom. Plachta altánku je odolná voči UV žiareniu.