23.2.2018

Veľa ľudí chce garáž, ale má málo miesta. Zistí napríklad, že na mieste, kde o inštalácii hotové garáže uvažujú, by sa betónový kváder ani nevošiel. Čo teraz? Netreba nariekať, ešte sú tu prístrešky.

14.2.2018

Prístrešky môžu mať veľmi rôznu podobu. Záleží vždy na vás, čo si vyberiete. Môžete vyberať od malej vchodové striešky, zakrývajúci len vstupné dvere, až po veľké prístrešky na auto.

8.2.2018

V súčasnosti prežívajú drevené stavby svoj boom. Veľa ľudí si v rámci návratu k prírode vyhotovuje drevenej objekty. Ovšem ak si ako stavebný materiál vyberiete drevo, strašiakom býva vlhkosť. Ako s ňou bojovať?

přístřešek na auto

25.1.2018

Potreba modernej architektúry stále stúpa. Platí to nielen o v súčasnosti stavaných domoch, ale aj o prístreškoch. Tentoraz si preto vysvetlíme, aké sa ponúkajú prístrešky na auto vzhľadom k súčasným stavebným a architektonickým trendom.

přístřešek

29.12.2017

Nejaká forma prístrešku sa hodí väčšine ľudí. V hre je potom obvykle rozhodnutie, aký by to mal byť prístrešok. Každý si totiž pod týmto pojmom predstavuje niečo iné. Záleží totiž vždy na jeho potrebách a preferenciách. Ide o praktické využitie, ale aj konkrétny štýl, ktorý by mal ladiť k vášmu domu a jeho okolia.

15.12.2017

Sme tu s tretím dielom prístreškov, tentoraz sa budeme zaoberať prístrešky oceľovými. Mnoho ľudí určite rado siahne po tomto type prístreškov, pretože ide o Carport s naozaj vynikajúcimi vlastnosťami. A samozrejme nemusí ísť ani len vyslovene o Carport, pretože pod oceľovým prístreškom sa nemusí schovávať len auto, ale napríklad aj záhradné posedenie, alebo dokonca gril.

8.12.2017

Pokračujeme v našom seriáli mapujúcim jednotlivé typy prístrešku. Tentoraz sa Pozrieme na hliníkové prístrešku. Ich výrobou je, že v sebe spájaj praktickosť, príjemný dizajn aj plnú funkčnosť. V posledných rokoch Získaj tieto prístrešky veľkú popularitu, patrí medzi veľmi moderné řešenícarportu.

přístřešky na auta

4.12.2017

V našom novom seriáli o prístreškoch sa v prvom diele zameriame na prístrešky drevené. Akokoľvek v modernej dobe používame veľa plasty a kovy, rad ľudí sa stále vracia ku kvalite a nadčasové kráse dreva. Mnohí nedajú na tento materiál dopustiť a volia drevostavby.

17.11.2017

Stavať garáž nie je vždy úplne nevyhnutné. Sú situácie, kedy sa bez nej celkom dobre zaobídete a dokonca môže byť pre vás prospešné, že ste si nevybrali garáž, ale prístrešok na auto. Áno, je to tak. Sú prednosti, ktoré môže ponúknuť predovšetkým prístrešok na auto, a ktoré sa garáži nedostáva, akokoľvek vám to možno na prvý pohľad nepríde.

1.11.2017

Jedným z mnohých trendov dnešných dní je stavba prístreškov pre autá namiesto klasických murovaných garáží. Veľmi silno sa tu pritom uplatňujú drevené prístrešky. V posledných rokoch sú veľmi populárne, pretože ponúkajú dizajnérsky veľmi zaujímavé riešenia. Niekde sa možno dá dokonca hovoriť o tom, že takmer nahradili murované garáže.

přístřešek

30.10.2017

Častý problém mnohých ľudí v súčasnosti je málo miesta v garáži. Niekedy sa neoplatí garáž rozširovať, pretože je to finančne príliš nákladné, alebo napríklad z technických a priestorových dôvodov ťažko uskutočniteľné. Potom sa ponúka možnosť riešiť nedostatok miesta pomocou prístrešku, teda Carport.

26.10.2017

Keď vyberáte prístrešky pre auto, môžete voliť aj veľmi netypická riešenie. Nie je totiž umenie vybrať maximálne priestranný typizovaný prístrešok, ktorý sa dá umiestniť kamkoľvek na veľkom priestore záhrady. Je ale umenie postaviť prístrešok na malý netypický priestor, to totiž vyžaduje veľmi silnú kreativitu.

25.10.2017

Na záhrade a v okolí svojho domu nepotrebujete len prístrešok na auto, ale aj veľa ďalších prístreškov na iné veci. Trebárs na záhradnú techniku, nábytok navonok, záhradné stroje. Bude je tak možné ochrániť pred nepriazňou počasia a tiež pred zlodejmi, vlastne pred obojím.

24.10.2017

Chcete vytvoriť prístrešok pre svoje vozidlo? Potom môžete skúsiť siahnuť po drevenom prístrešku. Ide o optimálne riešenie problému, ktoré sa hodia najmä vtedy, ak máte drevený dom. Taký prístrešok s ním bude dokonale ladiť. Nie je najmenší problém ani v prípade, že sa chystáte prístrešok stavať až dodatočne, až vo chvíli, keď už dom stojí.

přístřešek na auto

23.10.2017

Keď chcete parkovať auto, premýšľate o tom, či zvoliť iba Carport, teda státie s prístreškom, alebo priamo garáž. Oboje má svoje výhody aj nevýhody. Zamerajme sa teraz na prednosti prístreškov. Tých je prekvapivo veľa. Ktoré to sú?

20.10.2017

Vo svojej životnej praxi sa stretnete s rôznymi typmi prístreškov. Keď sa povie prístrešok, veľká časť ľudí si predstaví prístrešok na auto alebo kôlňu na drevo. Je ale potrebné zdôrazniť, že prístrešky zahŕňajú aj veľa ďalších a iných typov úkrytov. Trebárs poľnohospodári potrebujú veľkú veľa prístreškov.

19.10.2017

Strecha prístrešku musí byť veľmi odolná, to určite všetci veľmi dobre viete. Preto je rozhodne vo vašom záujme zaisti prístrešku kvalitnú strechu, ktorá vydrží nápor vetra, dažďa i snehu. A svete, div sa, tiež slnko. Áno, je to tak aj slnko predstavuje určitú záťaž pre vaše vozidlo alebo iné stroje či materiály ukryté pod prístreškom. UV lúče sú tiež škodlivé.

dřevěný přístřešek pro auto

18.10.2017

Ceny energií rastú. Pýtate sa, ako to súvisí s prístrešky? Odpoveď je jasná. Strecha prístrešku sa dá využiť na rôzne účely, vrátane toho, že si na streche zriadite svoju malú solárnu elektráreň. Nie je to najmenší problém. Stačí si zaobstarať potrebné potvrdenia a následne ju vybudovať.

17.10.2017

Existuje veľa rôznych druhov prístreškov. Ľudia sa väčšinou najčastejšie stretávajú s prístrešky typu pre auto. Avšak ponuka je ešte oveľa širší. K rodinnému domu, ale aj chate aj chalupe upotřebíte aj veľa ďalších prístreškov, treba na skladovanie dreva, na záhradnú techniku, na zakrytie malej dielne obsahujúce potrebné cirkulár. Je na vás, k čomu všetkému sa dá taký prístrešok upotrebiť.

přístřešek

16.10.2017

Väčšina ľudí pozná prístrešok ako hotovú konštrukciu pozostávajúce z nosných stĺpikov a strechy. Najmä pri novostavbách moderného typu sa ale ponúka aj iné nekonvenčné riešenie. Môžete pri ich tvorbe pracovať so samotným domom, tvoríte celok, ktorý spolu súvisí, nadväzuje na seba. Nemusí ísť o žiadny univerzálny recept. Originalita sa cení, pritom by ale taký prístrešok mal vždy dokonale splniť svoj účel.

13.10.2017

Pri rozhodovaní, či zaobstarať prístrešok na auto či garáž si radšej vybrať prístrešok, aj keď vás nijako neobmedzuje finančný rozpočet na stavbu? Možno vás takéto rozhodnutie uvedie do rozpakov, ale nejde o žiadnu výnimku. Áno, sú také prípady, keď sa ľudia rozhodnú pre prístrešok, aj keď by mali peniaze aj na garáž.

12.10.2017

Niekedy nie je potrebné voliť garáž, pretože bohato vystačíte s prístreškom, čiže Carport. Môže to tak byť na miestach, ktoré sú potrebné strážená kamerami a nemusíte sa báť zlodejov, ktorí by vám vozidlo mohli z pod prístrešku odcudziť. V takom prípade nepotrebujete pre garážovanie vášho vozidla uzavretý priestor, stačí vám bohato prístrešok chrániaci pred nepriazňou počasia.

12.10.2017

História prístreškov sa datuje mnoho tisíc rokov do minulosti. Už praľudia sa potrebovali ukryť a stavali si primitívne prístrešky alebo dokázali k úkrytu vyžiť treba jaskýň alebo dier v krajine. Postupne si však začali budovať domy. Najprv jednoduché a potom čoraz nákladnejšie a zložitejšie. Pritom ale stále potrebovali nejaké prístrešky na ukrytie rôznych nevyhnutnosťou. Deje sa tak aj dnes, napríklad v podobe prístreškov na autá.

11.10.2017

Na chate alebo chalupe zvyčajne nepotrebujete garáž. Pokojne tam vystačíte s prístreškom či garážovým státím. Máte v zásade dve možnosti. Prvý z nich je postaviť si taký prístrešok vlastnými silami, druhá potom využiť hotové stavebnica prístreškov od dostupných výrobcov, alebo si tiež nechať prístrešok vyrobiť firmou na kľúč.

přístřešek na auto

10.10.2017

V mnohých prípadoch sa zaobídete bez garáže. Prístrešok niekedy poskytne úplne rovnakú službu ako garáž, dokonca môže byť v mnohých prípadoch praktickejšie. Trebárs vtedy, keď riešite nedostatok miesta u svojho rodinného domu. Dom je pomerne rozľahlý, pozemok malý a vy ho potrebujete maximálne využiť. Čo teraz?

přístřešek na auto

8.10.2017

Veľa ľudí si pod pojmom prístrešky predstaví prístrešok na auto, ale to je len čriepok z celej veľmi široké mozaiky. Samozrejme, že je do istej miery dominantné, pretože zaparkovať svoje vozidlo potrebuje každý z nás. Avšak nejde o jediný segment na trhu prístreškov. Zastrešiť je totiž potrebné aj rad ďalších objektov v okolí domu.

přístřešek

7.10.2017

Najlacnejšie a pritom zároveň s veľmi dlhou životnosťou. Pripadajú vám tieto dve požiadavky na prístrešky na auto úplne protichodné? Ukážeme vám, že to tak byť nemusí. Naopak, ide o spojité nádoby, tieto požiadavky ide v dnešnej dobe, s dnešnými výrobnými technológiami realizovať celkom bez väčších problémov.

6.10.2017

V súčasnosti sú in rôzne typy prístreškov na auto. Už dávno všetko nekončí len jednoduchými stĺpiky, na ktoré sa pokladá strecha. Prístrešky bývajú oveľa sofistikovanejšími objekty. Pokojne sa na nich môžu podľa ľubovôle vyblázniť aj dizajnéri, samozrejme ale musí rešpektovať funkčnosť.

5.10.2017

Prístrešok na auto rozhodne nie je žiadnym okrasným prvkom. Predovšetkým musí bez problémov poslúžiť svojmu účelu, pre ktorý sú budované. Teda ochrániť vaše vozidlo pred nepriazňou počasia. Pred vetrom, snehom i dažďom. Dobrý prístrešok bez problémov znesie aj značne vysoké konštrukčné zaťaženie.

Přístřešek

4.10.2017

Zmysel prístrešku tkvie predovšetkým v tom, že má ochrániť objekt, ktorý pod ním stojí. Nezáleží pritom na tom, či ide o auto, alebo napríklad poľnohospodársku techniku. Všetko je potrebné chrániť. Veľkú úlohu preto zohráva kvalitné zastrešenie, ktoré dokáže ochrániť pred rozmarmi počasia.

3.10.2017

Rad ľudí rieši neustále problém s nedostatkom parkovacieho miesta. Namiesto jedného vozidla máte v rodine dva alebo tri a zrazu je garáž malá? Riešenie sa ponúka v podobe elegantného, ​​lacného a ľahkého prístrešku na auto.

2.10.2017

Hľadáte prístrešok pre svoje vozidlo, ktorý by rešpektoval moderné trendy? Potom vedzte, že v súčasnosti doslova a do písmena letí dizajnové multifunkčné prístrešky. Ponúkajú sa v celej škále rôznych podôb, z ktorej si môžete vybrať podľa vlastného gusta. Paleta prístreškov tak splní rôzne a veľmi široké nároky. Spokojný bude naozaj každý.

29.9.2017

Z príliš vlhkého dreva sa veľmi zle stavia, to vedeli už naši predkovia. Preto než začnete budovať akúkoľvek drevenú stavbu, musíte zaistiť, aby vaše vstupné suroviny, teda drevo, dobre preschli. Ak budete pracovať s mokrým drevom, môže vás čakať nepríjemné prekvapenie, a to platí aj pre prípad prístrešku.

27.9.2017

Prístrešok na auto nemusí nutne slúžiť len na zaparkovanie vozidla. Dá sa využiť aj na mnohé ďalšie účely, Záleží len na vás, čo si vymyslíte. Pritom dá sa využiť ako priestor pod strechou, tak aj vlastné strecha. K čomu? Inu, sami uvidíte ...

25.9.2017

Prístrešok znamená lacný spôsob, ako dopriať vášmu vozidlu kryté vonkajšie státie za minimum peňazí. Na čo by ste ale mali myslieť, keď sa chystáte budovať garáž, alebo respektíve v tomto prípade garážové státie, čiže prístrešok? A tiež, ako postupovať, keď máte v úmysle prístrešok dostavovať dodatočne.

21.9.2017

Pod pojmom prístrešky si môžeme predstaviť široký okruh zastrešenie. Na pozemkoch a záhradách najčastejšie využívame zastrešenie pre automobil. Ide o jednoduchú konštrukciu z dreva či kovu. Jej úlohou je ochrániť vozidlo, ale pokojne aj inú techniku pred nepriazňou počasia. Navyše môžu poslúžiť aj ako skladovací priestor.

20.9.2017

Hliník, oceľ, drevo. Tak široký máte výber, ak si chcete postaviť prístrešok pre svoje vozidlo. Nech siahnete po ktoromkoľvek z uvedených materiálov, každý z nich má nejaké výhody aj nevýhody. My si tentokrát skúsime, aké výhody by vám mohol priniesť prístrešok z ocele.

19.9.2017

Ak hľadáte najvhodnejší prístrešok na auto, budete určite premýšľať o tom, aký materiál zvoliť. Možností je v dnešnej dobe celá rada. Hliník, oceľ, drevo. Záleží len na vás, aký materiál preferujete. Môžete si zvoliť ktorýkoľvek podľa svojho uváženia. Veľmi obľúbený je však hliník.

18.9.2017

Chcete dať svojmu vozidlu prístrešie a neviete ako? Je to jednoduché. Vyberte si vhodný prístrešok. Garážové stojany majú niekoľko rôznych setov, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý vám vyhovuje dokonale. Bez problémov splní rad aj veľmi odlišných požiadaviek.

15.9.2017

Luxus a prístrešok na auto. Pripadá vám, že tieto dva pojmy nejdú dokopy? Ukážeme vám, že áno. Akokoľvek sa vám to možno nezdá pravdepodobné, oboje sa dokopy celkom dobre rýmuje. Váš pocit, že luxusné miesto pre vaše auto môže byť iba garáž, je celkom zle.

14.9.2017

Parkovanie pre auto si vždy nežiada garáž. Veľakrát sa celkom dobre uspokojíte s prístreškom, ktorý sa veľakrát nazýva ako carport. Chráni vaše auto veľmi dobre a nemusíte sa starať o počasie. Pobyt vonku vášmu plechovému miláčikovi rozhodne neuškodí, práve naopak.

13.9.2017
Dokončené prístrešky môžu mať iný vzhľad. Napríklad, ak ide o sezónny prístrešok, nie je potrebné vybrať pevnú pre trvale postavený objekt. Môžete ľahko vybrať mobilné riešenie, ktoré možno demontovať a rozbiť. Je to na vás. Aké možnosti máte v tomto prípade?

12.9.2017

Keď sa rozhodnete, že pre vaše vozidlo vystačíte s prístreškom a nepotrebujete garáž, nič ešte zďaleka nekončí. Musíte totiž ešte zvážiť, pre aký prístrešok sa vlastne rozhodnúť, čo nie je úplne ľahké. Máte na výber možnosti. Je na vás, aby ste si vybrali.

11.9.2017

Pri stavbe domu, ale aj chalupy alebo chaty, musíte vždy počítať s tým, že budete potrebovať prístrešie pre vášho domáceho maznáčika na štyroch kolesách. V tejto chvíli treba zvážiť, či mu dáte iba strechu nad hlavou alebo lepšie nad kapucňou, ktorú poskytujú hotové prístrešky alebo priamu garáž.

8.9.2017
Nechcete a nemusíte stavať garáž, potrebujete iba carport. Takéto rozhodnutie je určite chvályhodné. Autosalóny už dávno neboli kecy, ale plnohodnotná garáž. Každý má právo rozhodnúť, aký parkovací priestor dosiahne za svoje auto. Záleží iba na ňom.

7.9.2017
Prístrešky sú veľmi rozšírené. Veľa ľudí je hneď za útulkom, keď zavolajú útočisko. Áno, tieto sú pravdepodobne najčastejšie používané typy prístreškov. Stali sa rýchlym a lacným riešením, ak nechcete stavať garáž. Vďaka útulku pre vaše auto zvyčajne ušetríte peňaženku s väčšími výdavkami.

Alfa a omega úvah v akejkoľvek stavbe sú dnes ekonomické ukazovatele. Kedykoľvek niečo postavíte, vaša prvá otázka bude: Koľko to bude stáť? To samozrejme platí aj pre dokončené prístrešky, pod ktorými môžete skryť svoje auto. Budete vždy hľadať najlacnejšie riešenie, samozrejme, čo nebude na úkor kvality.

Máte v pláne kúpiť garáž a váš dom, chalupu alebo chatu, kde chcete umiestniť prístrešok, v ktorom dominujú drevené a drevené prvky? Ak áno, takisto bude preferovaný prístrešok toho istého materiálu. Vždy by bolo okolie vášho domova vytvoriť jediný nerušený celok.

Ak zaparkujete auto, často nepotrebujete garáž. Napríklad máte väčšiu flotilu a zatiaľ čo zriedkakedy ísť s niektorými autami, jazdíte takmer neustále s ostatnými. Potom nie je dobré jazdiť a vyjsť z garáže. Alebo možno v chate alebo chalupe, kde parkujete len cez víkend. V takýchto prípadoch stačia dokončené haly.

16.8.2017
 
Chýba vám vo vašej krásnej záhrade plnej kvetov miesto niečo? Treba ich to práve záhradný altánok, ktorý poskytne príjemný tieň a môže poslúžiť napríklad ako letné pracovňa.
 

8.8.2017
 
Vonkajšie posedenie na záhrade je bez kvalitného zastrešenia sotva polovičné a v zachmúrených dňoch prakticky nepoužiteľné. Ponuka je našťastie v tomto smere pomerne pestrá.
 

2.8.2017
 
Rovnako ako starostlivo vyberáme skleník, rovnako starostlivo je potreba vyberať jeho vybavenia. Celkom iste vám prídu vhod rôzne regály a poličky. Viete, ako budete vetrať?
 

25.7.2017
 
Dnes už nemusíte s obavami sledovať predpovede počasia, než si usporiadate záhradné párty. Stačí vám zaobstarať si party stan.

13.7.2017
 
Zastrešenie bazéna vyberáme spravidla až ako dodatočnú stavbu. Často sa stane, že uprostred záhrady vznikne nevzhľadná bublina s koľajiskom. Vhodné zastrešenie umožní plávanie aj v daždi a predĺži kúpaciu sezónu. Ako teda správne zvoliť zastrešenie?

6.7.2017
 
Vykurovanie drevom nie je len archaický prežitok z minulého storočia, ale realita častá aj v činžiakoch bytoch. Oveľa častejšie sa ale kúri drevom na vidieku.
 

22.6.2017
 
Je vám na konci leta ľúto, že už končí kúpacia sezóna? Existuje spôsob, ako si sezónu kúpania predĺžiť až o sedem mesiacov. Stačí si zastrešiť bazén.
 

 
21.6.2017
 
 
Záhradný nábytok by mal byť už z princípu veci veľmi odolný. Dlhodobé vystavenie nepriaznivým klimatickým podmienkam dokáže veľmi rýchlo bežný nábytok nenávratne poškodiť.

20.6.2017
 
Letné mesiace nie sú len o vyčíňanie v bazéne, ale aj o záhradných večierkoch s priateľmi. A tie sa nezaobídu bez kvalitného vonkajšieho posedenia. To by nemal tvoriť len nábytok, ale aj strecha.
 

19.6.2017
 
Záhrada bez zastrešenia je hlavne v letných mesiacoch polovičný. Nenechajte si ujsť vonkajšie posedenie s najbližšími len preto, že v televízii hlásili dážď.
 

16.6.2017
 
Začať pestovateľskú sezónu môžete prakticky kedykoľvek. Potrebujete k tomu ale jednu dôležitú vec - kvalitný skleník.
 

15.6.2017
 
Vykurovanie drevom sa dostáva späť do módy. V dnešnej dobe, keď sa človek radšej teplejšie oblečie než aby pridal na kúrenie o stupienok viac, je drevo kvôli svojej nízkej cene nielen v dedinských chalúpkach, ale aj v činžiakoch na predmestiach, čoraz častejšie používaným kurivo.

14.6.2017
 
Kvalitné zastrešenie na terase alebo pri bazéne má celý rad výhod. Väčšinu z nich oceníte hlavne s príchodom jari.

13.6.2017
 
Skladovať drevo môžete nielen voľne v záhrade či pod strieškou domu. Efektným riešením je kvalitný moderný dřevník.

 
12.6.2017
 
Na záhrade sa môžeme stretnúť s pestrou škálou malých stavieb. Každý vlastník si obľúbia iný typ prístrešku. Záleží na tom, ako ho bude využívať a ako stavba zapadne do celkového konceptu záhrady.

22.5.2017
 
Chcete si dopriať výdatnú regeneračnú kúru, kedykoľvek na ňu dostanete chuť a zároveň zostať doma? Postavte si svoje vlastné wellness štúdio.
 

19.5.2017
 
Montované domy série Lounge majú kompletnú výbavu. Zahŕňajú spálňa, obytný izba s kuchynským kútom a samozrejme tiež kúpeľne s kompletným vybavením. Ponúkajú tak plnohodnotný komfort pre rodinné bývanie, ktorý úplne zodpovedá všetkým známym štandardom.
 

18.5.2017
 
Chystáte sa usporiadať záhradné párty? Prinášame typy, na čo nezabudnúť a deň si dokonale užiť.
 

17.5.2017
 
Zanedbávaná záhrada sa môže stať za pomerne krátky čas neprístupnou džungľou plnou buriny, ktorú si mať pred domom želajú maximálne botanici.
 

16.5.2017
 
Príjemne relaxovať v zelenej oáze kľudu uvítame predovšetkým v zime. Ako správne zvoliť presklenia stavebnicové zimnej záhrady?
 

15.5.2017
 
Prístrešky sú všeobecne populárna téma, ktoré je súčasné, pretože dosť často sa aj dnes o prístreškoch hovorí a obdobne často sa montujú.
 

 
12.5.2017
 
Milujete leňošenie v horúcich letných dňoch? Viete, ako si pekné počasie užiť? Ideálnym miestom sú záhradné domčeky a altánky. Ponúknu ochranu pred dažďom aj snehom a poskytnú priestor pre grilovanie a rodinné oslavy.
 

11.5.2017
 
Zastrešený bazén predĺži kúpaciu sezónu, starostlivosť o neho je potom o 80% menej náročnejšie a teplota vody v ňom bude o desať stupňov vyššia, v čase ochladenia sa potom zmierni únik teplej vody. Ušetríte tiež na nákladoch na prevádzku bazéna.
 

Prístrešok pre auto nemusí tvoriť iba obligátne garáž. Aj garážové státie je viac než vhodné a v mnohých ohľadoch aj lepšie.
 

9.5.2017
 
Na svete neexistuje obec, ktorá by nemala svoj mobiliár. A to nielen mestá, ale aj malé dedinky. Ich mobiliár je ale z pochopiteľných dôvodov chudší.
 

5.5.2017
 
Bazéna na záhrade si môžeme užívať nielen v lete, ale aj na začiatku jesene. Nezáleží len na klímy, ale aj na tom, či ak máte bazén pod strechou.
 

4.5.2017
 
 
Keď sa povie drevostavba, najčastejšie si predstavíme menšie či väčšie rodinný domček. K drevostavbám sa však radí aj prístrešky na auto, prístrešky na drevo, altánok, pergoly či záhradné domčeky.

3.5.2017
 
Záhrada nie je len miestom odpočinku, ale aj aktívnu zábavy. Záhrada je pre deti dokonalým miestom k hre.

2.5.2017
 
S blížiacim sa letom je posedenie na záhrade čím ďalej tým väčším lákadlom, ale prostá deka či lavice väčšine ľudí nestačí.

28.4.2017
 
Obľúbeným zvieraťom v mnohých poľnohospodárskych usadlostiach je plemeno mangalica, teda prasa kučeravej. Na prvý pohľad vyzerá ako kríženec prasaťa a ovce. Môže žiť po celý rok vonku v prístrešku.

27.4.2017
 
Máte v záhrade pergolu, altánok či iný prístrešok? Potom je potrebné ho zariadiť vhodným nábytkom.
 

26.4.2017
 
Ľahké záhradné prístrešky by nemali chýbať na žiadnej záhrade. Poslúži nielen ako opora pre rastliny, ale aj ako tienenie miesta pre odpočinok.
 

24.4.2017
 
Zdá sa vám, že snáď zakaždým, keď hľadáte pred vchodom kľúče, zmoknete? Možno tomu jednoducho predísť, stačí si nad vchod inštalovať zastrešenie.
 

21.4.2017
 
Skladovanie palivového dreva nie je žiadna sranda a nepovolenými so základnými postupmi sa môže ľahko stať, že prídete o palivo na celú zimu.

20.4.2017
 
Kúrenie pomocou dreva je hlavne na vidieku stále veľmi obľúbené. Palivo ale nemôžete nechávať len tak pred domom, je potrebné mu opatriť kvalitný prístrešok.
 

19.4.2017
 
Chcete si užívať na záhrade chvíle relaxácie a pohody? Na záhrade je potreba postaviť prístrešok, ktorý bude postavený na mieru tieto účely.
 

18.4.2017
 
Majetok si musíme chrániť. Mnohí majitelia vozidla ho považujú za člena rodiny. Ak chcete, aby vám vozidlo dlho slúžil, zaslúžia si primeranú ochranu.
 

14.4.2017
 
Základnou funkciou každého záhradného prístrešku je poskytnú krytie pred dažďom a slnečnými lúčmi. Môže ale poskytovať ochranu nielen ľuďom, ale aj vozidlám či palivovým drevo.
 

13.4.2017
 
Skladovanie palivového dreva nie je žiadna sranda a nepovolenými so základnými postupmi sa môže ľahko stať, že prídete o palivo na celú zimu.
 

11.4.2017
 
Premýšľate ako to urobiť, aby ste pred vchodovými dverami nepromokali zakaždým, keď pracne hľadáte kľúče? Strieška nad vchodom je tým najideálnejším riešením.